Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Content
nn: Innhald

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Default
nn: Standard

en: Text color
nn: Tekstfarge

en: Info
nn: Informasjon
