Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Content
ar: المحتوى

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: None
ar: لا شيء

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: Center
ar: المركز

en: Default
ar: الافتراضي

en: Top
ar: الأعلى

en: Text
ar: نص

en: Options
ar: الخيارات

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Warning
ar: تحذير

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Text color
ar: لون النص

en: Right
ar: اليمين

en: Info
ar: معلومات

en: White
ar: أبيض
