Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Content
az: Məzmun

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Image
az: Şəkil

en: Center
az: Mərkəz

en: Default
az: Susmaya görə

en: Text
az: Mətn

en: Options
az: Seçimlər

en: Bottom
az: Aşağı

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Right
az: Sağ

en: Info
az: Məlumat

en: White
az: Ağ
