Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Content
be: Змесціва

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Center
be: Цэнтр

en: Default
be: Прадвызначана

en: Top
be: Верх

en: Text
be: Тэкст

en: Options
be: Налады

en: Bottom
be: Знізу

en: Warning
be: Увага

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Background color
be: Колер фона

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Right
be: Справа

en: Info
be: Інфармацыя

en: Webform
be: Анкета

en: Dark
be: Цёмная
