Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (23 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Background
bo: རྒྱབ་ལྗོངས།

en: Top
bo: འགོ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Text color
bo: ཡིག་གེའི་ཁ་དོག

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Primary
bo: གཙོ་བོ

en: Secondary
bo: ཕལ་བ

en: Live preview
bo: མངོན་སུམ་གྱི་སྔོན་ལྟ
