Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (30 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Content
da: Indhold

en: Reset
da: Gendan

en: None
da: Ingen

en: Image
da: Billede

en: Center
da: Centreret

en: Default
da: Standard

en: Background
da: Baggrund

en: Text
da: Tekst

en: Options
da: Valg

en: Bottom
da: Bund

en: Success
da: Succes

en: Warning
da: Advarsel

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: Text color
da: Tekstfarve

en: Right
da: Højre

en: White
da: Hvid

en: Webform
da: Webformular

en: Light
da: Lyst

en: Primary
da: Primær

en: Secondary
da: Sekundær

en: Live preview
da: Live gennemsyn

en: Dark
da: Mørkt

en: Auto resize
da: Automatisk ændring af størrelse

en: Muted
da: Dæmpet

en: Inline block
da: Indlejret blok

en: Column widths
da: Kolonnebredder

en: Choose the column widths for this layout.
da: Vælg kolonnebredden for dette layout.
