Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Center
el: Κέντρο

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Top
el: Κορυφή

en: Text
el: Κείμενο

en: Options
el: Επιλογές

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Success
el: Επιτυχία

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου

en: Right
el: Δεξιά

en: Info
el: Πληροφορίες

en: White
el: Λευκό

en: Live preview
el: Ζωντανή προεπισκόπηση
