Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Content
lt: Turinys

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Center
lt: Centras

en: Default
lt: Numatytasis

en: Top
lt: Viršus

en: Text
lt: Tekstas

en: Options
lt: Nustatymai

en: Bottom
lt: Apačia

en: Success
lt: Sėkmingai

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Right
lt: Dešinė

en: Info
lt: Informacija

en: White
lt: Baltas

en: Webform
lt: Web forma

en: Light
lt: Šviesi

en: Dark
lt: Tamsiai
