Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Content
mn: Агуулга

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Default
mn: Анхны утга

en: Top
mn: Дээд

en: Text
mn: Текст

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Bottom
mn: Доод

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Text color
mn: Текстний өнгө

en: Right
mn: Баруун
