Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (35 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Content
pl: Zawartość

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Center
pl: Środek

en: Default
pl: Domyślny

en: Background
pl: Tło

en: Top
pl: Góra strony

en: Text
pl: Tekst

en: Options
pl: Opcje

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Success
pl: Sukces

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Container class
pl: Klasa kontenera

en: Right
pl: Prawo

en: Info
pl: Informacja

en: White
pl: Biały

en: Webform
pl: Formularz

en: Paragraph
pl: Akapit

en: Light
pl: Jasny

en: Primary
pl: Główny

en: Secondary
pl: Drugorzędny

en: Live preview
pl: Podgląd

en: Vertical align
pl: Wyrównanie pionowe

en: Dark
pl: Ciemny

en: Auto resize
pl: Autodopasowanie

en: Muted
pl: Wyciszone

en: Remote video
pl: Zdalne wideo

en: Inline block
pl: Wbudowany blok
