Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Content
sr: Садржај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Text
sr: Текст

en: Bottom
sr: Дно

en: Text color
sr: Боја текста
