Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Content
te: సారము

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Top
te: పైన

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Warning
te: హెచ్చరిక

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Text color
te: పాఠ్యపు రంగు

en: Right
te: కుడి

en: Info
te: సమాచారం
