Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Body
ur: متن

en: Content
ur: متن

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Link
ur: ربط

en: Image
ur: تصویر

en: Center
ur: وسط

en: Default
ur: طے شدہ

en: Text
ur: متن

en: Warning
ur: انتباہ
