Mismatched entity and/or field definitions (1.0.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Actions
hu: Műveletek

en: Entity
hu: Entitás

en: Fix
hu: Javítás

en: Processing...
hu: Feldolgozás…

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: Mismatched entity and/or field definitions
hu: Nem egyező entitás és/vagy mezőmeghatározás.
