Mismatched entity and/or field definitions (1.0.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Actions
nl: Acties

en: Entity
nl: Entiteit

en: Processing...
nl: Bezig...

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: Mismatched entity and/or field definitions
nl: Niet overeenkomende entiteit en/of velddefinities
