Mismatched entity and/or field definitions (1.0.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Actions
uk: Дії

en: Entity
uk: Сутність

en: Fix
uk: Виправити

en: Processing...
uk: Працюю...

en: Entity ID
uk: ID сутності

en: Mismatched entity and/or field definitions
uk: Невідповідність визначень сутності та/або поля
