Mismatched entity and/or field definitions (1.0.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Actions
pl: Akcje

en: Entity
pl: Encja

en: Processing...
pl: Przetwarzanie...

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Mismatched entity and/or field definitions
pl: Niezgodność definicji encji i/lub pól
