Mismatched entity and/or field definitions (1.0.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Actions
de: Aktionen

en: Entity
de: Entität

en: Fix
de: Reparieren

en: Processing...
de: Verarbeitung läuft …

en: Entity ID
de: Entitäts-ID

en: Mismatched entity and/or field definitions
de: Nicht übereinstimmende Entitäts- und/oder Felddefinitionen.
