Mismatched entity and/or field definitions (1.0.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Actions
ru: Действия

en: Entity
ru: Сущность

en: Processing...
ru: Обработка...

en: Entity ID
ru: Идентификатор сущности

en: Mismatched entity and/or field definitions
ru: Несоответствие определений сущности и/или поля
