Mismatched entity and/or field definitions (1.0.0-alpha5) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Actions
it: Azioni

en: Entity
it: Entità

en: Processing...
it: In elaborazione...

en: Entity ID
it: ID Entità

en: Mismatched entity and/or field definitions
it: Non corrispondenza di definizioni di entità e/o di campo
