Measuremail (8.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (21 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: List
am: ዝርዝር

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Error
am: ስህተት

en: Hidden
am: ድብቅ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: Translate
am: ተርጉም

en: Element
am: አባል

en: An error has occurred.
am: ስህተት ተፈጥሯል።
