Measuremail (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (33 entries)

en: Markup
he: מרקאפ

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Language
he: שפה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Required
he: נדרש

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Add
he: הוספה

en: View
he: צפיה

en: Email
he: דוא"ל

en: Error
he: שגיאה

en: Options
he: אפשרויות

en: Success
he: הצלחה

en: Hidden
he: מוסתר

en: Enabled languages
he: שפות שהופעלו

en: Text field
he: שדה טקסט

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Language code
he: קוד השפה

en: Translate
he: תרגום

en: Element
he: אלמנט

en: Radios
he: תיבות סימון, רדיו

en: Checkbox
he: תיבת סימון

en: An error has occurred.
he: ארעה שגיאה.

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
he: הערכים האפשריים ששדה זה יכול להכיל. הזינו ערך אחד בכל שורה, בפורמט של מפתח|תוית (key|label)

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
he: המפתח הוא הערך שיאוכסן. התוית תהיה הערך שיוצג וגם ייראה בטופס העריכה.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
he: התוית אינה בגדר חובה: אם שורה מכילה מחרוזת יחידה, היא תשמש כמפתח וגם כתוית
