Measuremail (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (39 entries)

en: Markup
hu: Jelölő

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Language
hu: Nyelv

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Required
hu: Szükséges

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Add
hu: Hozzáadás

en: View
hu: Megtekintés

en: Email
hu: E-mail

en: Error
hu: Hiba

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Please enter a valid email address.
hu: Valós e-mail címet kell megadni.

en: Success
hu: Sikeres

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Enabled languages
hu: Engedélyezett nyelvek

en: Text field
hu: Szövegmező

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Translate
hu: Fordítás

en: Element
hu: HTML elem

en: Radios
hu: Választógombok

en: Checkbox
hu: Jelölőnégyzet

en: An error has occurred.
hu: Hiba történt.

en: Add element
hu: Új elem

en: Selected by default
hu: Alapértelmezetten kiválasztva

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
hu: A mező lehetséges értékei. Soronként egyet kell megadni kulcs|címke formában.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
hu: A kulcs az eltárolt érték. A címke az űrlapok szerkesztésénél és az értékek megjelenítésénél kerül felhasználásra.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
hu: A címke nem szükséges, Amennyiben a sor csak egy karaktersorozatot tartalmaz, az lesz a kulcs és egyben a címke is.

en: Unique ID
hu: Egyedi azonosító

en: Email field
hu: E-mail mező

en: New Page
hu: Új oldal
