Measuremail (8.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Language
ps: ژبه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Required
ps: غوښتى

en: Settings
ps: امستنې

en: Add
ps: زیاتول

en: View
ps: ليد

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Error
ps: تیروتنه

en: Hidden
ps: پټ

en: Text field
ps: متن ډګر
