Measuremail (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Language
sq: Gjuha

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Required
sq: Kërkohet

en: Settings
sq: Rregullimet

en: View
sq: Shfaq

en: Error
sq: Gabim

en: Enabled languages
sq: Gjuhët e aktivizuara

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: Translate
sq: Përkthe

en: An error has occurred.
sq: Ka ndodhur një gabim.

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
