Measuremail (8.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (23 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Language
eo: Lingvo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Required
eo: Bezonata

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Error
eo: Eraro

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Text field
eo: Teksta kampo

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: Translate
eo: Traduku

en: An error has occurred.
eo: Eraro okazis.
