Measuremail (8.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (31 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Language
et: Keel

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Required
et: Kohustuslik

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Update
et: Uuenda

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Email
et: E-kiri

en: Error
et: Viga

en: Options
et: Valikud

en: Success
et: Õnnestus

en: Hidden
et: Peidetud

en: Enabled languages
et: Lubatud keeled

en: Text field
et: Tekstiväli

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Language code
et: Keele kood

en: Translate
et: Tõlge

en: Radios
et: Raadionupud

en: An error has occurred.
et: Esines viga.

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
et: Võimalike väärtuste nimekiri. Sisesta üks väärtus reale vormingus võtmeväärtus|nimetus.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
et: Salvestatavaks väärtuseks on võtmeväärtus. Nimetust kasutatakse kuvatava ning toimetamisvormis muudetava väärtusena.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
et: Nimetus ei ole kohustuslik. Kui rida sisaldab ühte stringi, siis kasutatakse nimetusena võtmeväärtust.
