Measuremail (8.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (35 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Language
fi: Kieli

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Required
fi: Pakollinen

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Update
fi: Päivitys

en: Add
fi: Lisää

en: View
fi: Näytä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Error
fi: Virhe

en: Options
fi: Valinnat

en: Success
fi: Onnistui

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Enabled languages
fi: Käytössä olevat kielet

en: Text field
fi: Tekstikenttä

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Translate
fi: Käännä

en: Element
fi: Elementti

en: Radios
fi: Radionapit

en: An error has occurred.
fi: Tapahtui virhe.

en: Checkboxes
fi: Valintaruudut

en: Add element
fi: Lisää elementti

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
fi: Lista kentälle sallittavista arvoista. Syötä yksi arvo riviä kohden muodossa avain|etiketti (engl. key|label).

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
fi: Avain on tallennettu arvo. Etikettiä käytetään näytetyissä arvoissa ja muokkauskaavakkeissa.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
fi: Etiketti on valinnainen vaihtoehto: jos rivi sisältää yksittäisen merkkijonon sitä käytetään sekä avaimena että etikettinä.

en: Category %label has been deleted.
fi: Kategoria %label poistettu.
