Measuremail (8.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (29 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Language
hr: Jezik

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Required
hr: Nužno

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Update
hr: Osvježi

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: Email
hr: E-pošta

en: Error
hr: Greška

en: Options
hr: Opcije

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Enabled languages
hr: Omogućeni jezici

en: Text field
hr: Polje teksta

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Translate
hr: Prevedi

en: An error has occurred.
hr: Došlo je do pogreške.

en: Weight for @title
hr: Težina za @title

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
hr: Moguće vrijednosti polje može sadržati. Unesite jednu vrijednost po redu, u obliku ključ|etiketa.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
hr: Ključ je pohranjena vrijednost. Oznaka će biti korištena u prikazu vrijednosti i obrascima uređivanja.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
hr: Etiketa je proizvoljna: ukoliko red sadrži jednostranu strunu ona će biti korištena kao ključ i etiketa.
