Measuremail (8.x-1.0-beta2) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Language
se: Giella

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Update
se: Ođasmahte

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet

en: Translate
se: Jorgal
