Measuremail (8.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (23 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Language
sl: Jezik

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Required
sl: Obvezno

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Update
sl: Posodobitev

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Error
sl: Napaka

en: Options
sl: Možnosti

en: Hidden
sl: Skrito

en: Enabled languages
sl: Omogočeni jeziki

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Language code
sl: Koda jezika

en: Translate
sl: Prevodi

en: An error has occurred.
sl: Prišlo je do napake.
