Measuremail (8.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: List
ur: فہرست

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Language
ur: زبان

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Email
ur: ای میل

en: Error
ur: خرابی

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا

en: Default value
ur: طے شدہ قدر

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ

en: An error has occurred.
ur: ایک نقص پایا گیا ہے۔
