Measuremail (8.x-1.0-beta3) - en to be translation catalogue (30 entries)

en: Markup
be: Код

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Language
be: Мова

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Required
be: Абавязкова

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Update
be: Абнавіць

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Error
be: Памылка

en: Options
be: Налады

en: Hidden
be: Схаваць

en: Enabled languages
be: Уключаныя мовы

en: Text field
be: Текставае поле

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Language code
be: Код мовы

en: Translate
be: Перакласці

en: An error has occurred.
be: Здарылася памылка.

en: Weight for @title
be: Вага для @title

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
be: Поле можа ўтрымліваць дазволеныя значэнні. Увядзіце адно значэнне на радок у фармаце ключ|цэтлік.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
be: Ключ захаванага значэння. Яго цэтлік будзе выкарыстаны ў адлістраванні значэнняў ды рэдагаванні формы.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
be: Цэтлік не абавязковы. Калі радок утрымлівае просты Радок, Ён будзе выкарыстаны адначасова як ключ і як цэтлік.
