Measuremail (8.x-1.0-beta3) - en to bg translation catalogue (25 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Language
bg: Език

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Required
bg: Задължително

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Update
bg: Промени

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: Email
bg: Е-поща

en: Error
bg: Грешка

en: Options
bg: Параметри

en: Hidden
bg: Скрит

en: Enabled languages
bg: Активирани езици

en: Text field
bg: Текстово поле

en: Language code
bg: Код на език

en: Translate
bg: Преведи

en: An error has occurred.
bg: Възникна грешка.

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
