Measuremail (8.x-1.0-beta3) - en to bs translation catalogue (22 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Language
bs: Jezik

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Required
bs: Obavezno

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Add
bs: Dodaj

en: View
bs: Pregled

en: Error
bs: Greška

en: Options
bs: Opcije

en: Hidden
bs: Sakriven

en: Text field
bs: Tekst polje

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: Translate
bs: Prevedi

en: An error has occurred.
bs: Desila se greška.
