Measuremail (8.x-1.0-beta3) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Language
nn: Språk

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Required
nn: Påkrevd

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Update
nn: Oppdater

en: View
nn: Sjå på

en: Error
nn: Feil

en: Hidden
nn: Skjult

en: Text field
nn: Tekstfelt

en: Language code
nn: Språkkode

en: Translate
nn: Omset

en: An error has occurred.
nn: Ein feil er oppstådd
