Measuremail (8.x-1.0-beta3) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Required
th: จำเป็น

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Add
th: เพิ่ม

en: View
th: ดู

en: Email
th: อีเมล

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Hidden
th: ซ่อน

en: Text field
th: ช่องข้อความ

en: An error has occurred.
th: มีัปัญหาเกิดขึ้น

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
