Measuremail (8.x-1.0-beta7) - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Markup
ca: Marcatge

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Language
ca: Llengua

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Required
ca: Necessari

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Update
ca: Actualitza

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Options
ca: Opcions

en: Hidden
ca: Ocult

en: Enabled languages
ca: Llenguatges habilitats

en: Text field
ca: Camp de text

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Translate
ca: Tradueix

en: Radios
ca: Botons d'opció

en: An error has occurred.
ca: Hi ha hagut un error.

en: Checkboxes
ca: Caselles de selecció

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
ca: Els valors possibles que pot contenir aquest camp. Introduïu un valor per línia, en el format clau|etiqueta.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
ca: La clau és el valor emmagatzemat. L'etiqueta s'utilitzarà al mostrar els valors i als formularis d'edició.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
ca: L'etiqueta és opcional: si una línia conté una sola cadena, aquesta s'utilitzarà com a clau i com a etiqueta.
