Measuremail (8.x-1.0-beta7) - en to gl translation catalogue (33 entries)

en: Markup
gl: Marcado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Language
gl: Idioma

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Update
gl: Actualizar

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Error
gl: Erro

en: Options
gl: Opcións

en: Hidden
gl: Oculto

en: Enabled languages
gl: Lenguaxes activos

en: Text field
gl: Campo de texto

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Translate
gl: Traducir

en: Element
gl: Elemento

en: An error has occurred.
gl: Produciuse un erro.

en: Add element
gl: Engadir elemento

en: Weight for @title
gl: Peso para @title

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
gl: Os valores posibles que pode conter este campo. Escriba un valor pola líña, no formato chave|etiqueta.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
gl: A chave é o valor gardado. A etiqueta será usada nos valores mostrados e en formularios de edición.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
gl: A etiqueta é opcional: se unha líña contén un só texto, usaráse como chave e etiqueta.

en: Basic elements
gl: Elementos básicos
