Measuremail (8.x-1.0-beta8) - en to fa translation catalogue (31 entries)

en: Markup
fa: نشانه گذاری

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: List
fa: فهرست

en: Cancel
fa: لغو

en: Language
fa: زبان

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: Weight
fa: وزن

en: Required
fa: اجباری

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Add
fa: افزودن

en: View
fa: مشاهده

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Error
fa: خطا

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Success
fa: موفقیت

en: Hidden
fa: پنهان

en: Enabled languages
fa: زبان‌های فعال

en: Text field
fa: فیلد متنی

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Language code
fa: کد زبان

en: Translate
fa: ترجمه

en: An error has occurred.
fa: خطایی رخ داده است.

en: Weight for @title
fa: وزن @title

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
fa: مقادیر مجازی که این فیلد می‌تواند داشته باشد. هر مقدار را در یک سطر به صورت کلید|مقدار وارد کنید.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
fa: کلید مقداری است که ذخیره می‌شوند. برچسب مقداری است که در فرم ویرایش و هنگام نمایش دیده می‌شود.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
fa: برچسب اختیاری است: اگر یک خط شامل یک رشته ساده باشد، همان به عنوان کلید و برچسب استفاده خواهد شد.
