Measuremail (8.x-1.0-beta8) - en to ro translation catalogue (32 entries)

en: Markup
ro: Cod HTML

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Language
ro: Limba

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Required
ro: Necesar

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Update
ro: Actualizare

en: Add
ro: Adaugă

en: View
ro: Afişează

en: Email
ro: email

en: Error
ro: Eroare

en: Options
ro: Opţiuni

en: Success
ro: Succes

en: Hidden
ro: Ascuns

en: Enabled languages
ro: Limbi activate

en: Text field
ro: Câmp text

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Language code
ro: Codul limbii

en: Translate
ro: Traducere

en: Radios
ro: Butoane radio

en: An error has occurred.
ro: A apărut o eroare.

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
ro: Valorile posibile pe care le poate avea acest câmp. Introduceți câte o valoare pe linie, sub forma cheie|valoare.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
ro: Cheia este valoarea stocată. Eticheta va fi folosită la valorile afișate și la formularele de editare.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
ro: Eticheta este opțională: Dacă o linie conține un singur șir, acesta va fi folosit ca cheie și valoare.
