Measuremail (8.x-1.0-beta8) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Language
ga: Teanga

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: View
ga: Féach ar

en: Email
ga: Seoladh R-phost
