Media Abstract (1.0.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: File
lt: Failas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Media types
lt: Medijos tipai
