Media Abstract (1.0.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: File
fa: فایل

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Reference
fa: ارجاع

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
fa: این میدان ID یک فایل را به صورت عدد صحیح نگهداری می‌کند.

en: Rendered entity
fa: بخش ارائه شده

en: Media types
fa: نوع رسانه
