Media Abstract (1.0.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Documentation
pt: Documentação

en: File
pt: Arquivo

en: Default
pt: Padrão

en: Reference
pt: Referência

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
pt: Esse campo armazena o ID do arquivo como um valor inteiro.

en: Rendered entity
pt: Entidade renderizada

en: Media types
pt: Tipos de mídia
