Media Abstract (1.0.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: File
pt: Ficheiro

en: Default
pt: Predefinido

en: Reference
pt: Referência

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
pt: Este campo guarda o ID de um ficheiro como um número inteiro.

en: Rendered entity
pt: Entidade renderizada
