Media Abstract (1.0.1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: File
fr: Fichier

en: Default
fr: Par défaut

en: Reference
fr: Référence

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
fr: Ce champ stocke l'identifiant (ID) d'un fichier sous la forme d'un entier.

en: Rendered entity
fr: Entité rendue

en: Media types
fr: Types de média
