Media Abstract (1.0.2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: File
ca: Fitxer

en: Default
ca: Per defecte

en: Reference
ca: Referència

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
ca: Aquest camp emmagatzema l'ID d'un camp com un valor enter.

en: Rendered entity
ca: Entitat renderitzada

en: Media types
ca: Tipus de mèdia
