Media Abstract (1.0.2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: File
da: Fil

en: Default
da: Standard

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
da: Dette felt gemmer IDet på en fil som et heltal.

en: Rendered entity
da: Renderet entity

en: Media types
da: Medietyper
