Media Abstract (1.0.2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: File
et: Manus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Reference
et: Viide

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
et: See väli säilitab numbrilist faili identifikaatorit.

en: Rendered entity
et: Renderdatud olem

en: Media types
et: Meedia tüübid
